Współdzielenie konta ze znajomymi będzie znacznie cięższe! Niedługo pojawi się najnowszy uwierzytelniania system na portalu Netflix.

Współdzielenie konta ze znajomymi będzie znacznie cięższe! Niedługo pojawi się najnowszy uwierzytelniania system na portalu Netflix.

Coraz bardziej zmartwieni się stają entuzjaści ekranizacji filmowych oraz seriali, gdyż z sieci Internet nadchodzą kiepskie powiadomienia. Witryna VOD nazywana też pod nazwą Netflix myśli nad tym żeby uniemożliwić swoim płatnikom dzielenie kont. To była dotychczas strasznie pożyteczna i niezwykle znana funkcjonalność. Za pojedynczy rachunek reguluje opłaty spora ilość klientów i mają możliwość oni mieszkać w zróżnicowanych pomieszczeniach. Firma Netflix całe szczęście nie zapowiedziała całkowitego zakazania podziału kont, lecz zdecydowała utworzyć pewnego rodzaju uwikłanie. Strona internetowa z VOD Netflix planuje to aby przystopować kont współdzielenie płatnikom, którzy nie mieszkają w tym samym mieszkaniu. Będzie się pojawiać powiadomienie na ekranach telewizorów, które wymusi na kliencie uwierzytelnienie tego, iż to właśnie on jest głównym właścicielem. Zatwierdzający kod na podany adres albo nr telefonu zamierza przesyłać ten lider pośród stron internetowych VOD. Płatnicy konta muszą więc dostrzec to, iż nastąpią metamorfozy w korzystaniu z internetowej strony VOD Netflix.