Remis w starciu narodowej reprezentacji z rosyjską kadrą. Za niedługo zaczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu!

Remis w starciu narodowej reprezentacji z rosyjską kadrą. Za niedługo zaczną się mistrzostwa Starego Kontynentu w futbolu!

Piłka nożna to z całą pewnością oglądana najchętniej dyscyplina sportowa w naszym państwie. Nie powinno więc nikogo zaskakiwać to, iż bardzo duża ilość sympatyków piłkarskich czeka na zbliżające się wielkimi krokami Euro 2020. Reprezentacja Polski zagra tam i zmagać będzie w grupowych bataliach z hiszpańską drużyną, słowacką kadrą oraz Szwecją. To nie są prości przeciwnicy, ale mamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do dalszej fazy i należy wiedzieć o tym. Bardzo ważne będzie w tej konkretnej sytuacji to, aby pokazać się z najlepiej przygotowanej strony. Polska reprezentacja w tym tygodniu grała batalię towarzyską z rosyjską reprezentacją, która również jedzie na Starego Kontynentu mistrzostwa. Sympatycy piłki nożnej mogli być bez wątpienia ucieszeni, ponieważ pierwszy raz od kilku miesięcy mogli się pojawić na obiekcie. Zabrakło jednak wiele akcji podbramkowych w tej batalii i finalnie reprezentacja narodowa zremisowała z drużyną z Rosji jeden do jednego. Bramkę dla zespołu polskiego już w 4 minucie strzelił Świerczok Jakub, z kolei dla zespołu rosyjskiego trafił Wiaczesław Karawajew.