Sympatycy mieszanych sztuk walki mogli obserwować w krakowskiej Tauron Arenie zaskakujące wygrane podczas gali mieszanych sztuk walki FAME 14!

Sympatycy mieszanych sztuk walki mogli obserwować w krakowskiej Tauron Arenie zaskakujące wygrane podczas gali mieszanych sztuk walki FAME 14!

Sztuki walki stały się bardzo popularne u nas w kraju w ostatnich dziesięciu latach i ciężko temu zaprzeczyć. Warto przyznać, iż pierwszymi pionierami starć MMA w naszym kraju byli Kawulski Maciej i Lewandowski, którzy utworzyli federację KSW. Sporo fanów do tej sportowej dyscypliny ściągnęła bez najmniejszych wątpliwości walka Marcina Najmana z Pudzianowskim 13 lat temu. Na pewno odmiana dyscypliny przez Mariusza Pudzianowskiego na mieszane sztuki walki była niespodziewana. Każdy pragnął oglądać w akcji wielokrotnego mistrza świata Strongmenów a mnóstwo ekspertów było zafascynowanych tą sytuacją. Rozpoznawalność MMA w Polsce wraz z upływem lat rozrastała się i na skutek tego powstała federacja FAME MMA.

W federacji FAME walczą ze sobą gwiazdy, które znane są w Internecie. mieliśmy okazję zobaczyć już od pierwszej edycji, iż jest bardzo duże zainteresowanie takim walkami. Każda kolejna edycja przebijała rekordy sprzedaży, jeśli zerkniemy na wykupione Pay Per View. W krakowskiej Tauron Arenie w ubiegłą sobotę odbyła się 14 edycja Fame MMA. Wiele emocjonujących zestawień rozpisali dla swoich fanów założyciele federacji. Pojedynek między Tomaszem Działowym, a Mateuszem "Trombą" Trąbką był walką wieczoru gali FAME MMA 14. każdego pojedynku był bardzo wysoki i warto wziąć ten fakt pod uwagę. Wpływ na poziom spektaklu często wyższe umiejętności u danych influencerów, który obserwować można z każdą odsłoną FAME MMA. Na ostatnią walkę, kiedy skuteczniejszy był Tromba wyczekiwali sympatycy sportów kontaktowych. Prawdopodobnie kolejna odsłona FAME MMA będzie miała miejsce we wrześniu. Organizacja FAME MMA miała okazję już obwieścić bardzo dużo popularnych gwiazd Internetu, które stoczyć mają pojedynki w klatce na ten kalendarzowy rok. Warto oczekiwać na kolejne gale FAME MMA, ponieważ to jest doskonałe widowisko.