Damian Szymański strzelił bramkę i został nazwany bohaterem reprezentacji Polski! Ogromne emocje w doliczonym czasie gry pojedynku z Anglią!

Damian Szymański strzelił bramkę i został nazwany bohaterem reprezentacji Polski! Ogromne emocje w doliczonym czasie gry pojedynku z Anglią!

Polska reprezentacja piłkarska rozgrywająca mecze na byłym stadionie dziesięciolecia jest niezwykle trudna do ogrania i zwracamy uwagę na fakt od niespełna dekady. Tracimy bramki na tym boisku rzeczywiście rzadko i należy brać pod uwagę faktu, iż ogromna w tym zasługa fanów piłkarskich z Polski. W chwili, kiedy Narodowy Stadion jest wypełniony do ostatniego krzesła zawodnicy naszej kadry dostają nadprogramowego zastrzyku umiejętności. Gracze selekcjonera Paulo Sousy w eliminacyjnych zmaganiach do mundialu prezentują się do tego momentu całkiem nieźle, lecz ich dyspozycja oddalona jest od perfekcji. Polskich piłkarzy w środowy wieczór czekał naprawdę skomplikowany test, jakim bez cienia wątpliwości był pojedynek z narodową drużyną Anglii. To jak ciężkim rywalem w dziejach meczów naszej kadry narodowej są reprezentanci Anglii wie o tym każdy wielbiciel piłki nożnej z naszego kraju. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zawahanie w tym momencie, ponieważ niezwykle istotne było zdobycie maksymalnej ilości punktów.

Polska drużyna przed tym meczem była od samego początku skazywana na klęskę. Trzeba na pewno zwrócić uwagę na to, iż gracze z Polski w większości przypadków mocno są w stanie się zmotywować na pojedynki z o wiele potężniejszymi. Tak samo było w tym pojedynku i trzeba zaznaczyć to, przez bardzo długi czas można było nawet myśleć, że drużyna narodowa Polski walczyć by mogła o zwycięstwo z wicemistrzami Starego Kontynentu. dla polskiej drużyny narodowej to okazało się naprawdę ciężkie spotkanie i bez najmniejszych wątpliwości warto ich pochwalić za walkę do końca meczu. Zdawało się, iż może to być zakończenie nadziei o dobrym rezultacie, w momencie, kiedy gola w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Harry Kane. Polska reprezentacja piłkarska jednak nie miała w planach poddać się i do ostatnich minut tego meczu szukała możliwości do zdobycia gola. W dodatkowym czasie gry, który doliczył arbiter gola na wagę remisowego wyniku ustrzelił zawodnik AEK Ateny Damian Szymański. Była to na pewno fantastyczna okoliczność dla tego uzdolnionego zawodnika. W rozrachunku ostatecznym polska drużyna dała radę wywalczyć remisowy wynik na Narodowym w batalii z kadrą narodową Anglii i za sprawą tego wciąż ma wielkie szanse na kwalifikację na mistrzostwa świata.